Menu
Βρέθηκαν 451 εγγραφές.

Οι διαιτητές των αγώνων 24-25/2/2024 [23/2/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΑ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 21 13.02.2024 ΚΑΙ 22 20.02.2024 [23/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Κ-10 25.02.2024 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ [23/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΄ Β ΄ ΟΜΙΛΩΝ - ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 24, 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [22/2/2024]
Με νίκες προχώρησαν οι μικτές της ΕΠΣ Δράμας [22/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ 24.02.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ [22/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ 25.02.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ. [22/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 17-18/2/2024 [16/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17, 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 [14/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 18.02.2024 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ -ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ. [14/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 18.02.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ [14/2/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 20 06.02.2024 [12/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 10, 11, 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [9/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 10-11 και 14/2/2024 [9/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 11.02.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑTOY [9/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ 11.02.2024 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ. [7/2/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΑΓΩΝΑ Κ-10 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΙΟΥ 08.02.2024 [7/2/2024]
Οι διαιτητές του αγώνα της Τετάρτης 7/2/2204 [6/2/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 19 30.01.2024 [2/2/2024]
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 07.02.2024 [2/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 3-4/2/2024 [2/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 03, 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [2/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 04.02.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ [2/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 04.02.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β [2/2/2024]
ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΑΓΩΝΑ 04.02.2024 ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [31/1/2024]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 31.01.2024 [31/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης 31/1/2024 [30/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 27 , 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [26/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 27-28/1/2024 [26/1/2024]
ΟΡΙΣΜΟΣ 31.01.2024 ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ [26/1/2024]
ΟΡΙΣΜΟΣ 31.01.2024 ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [26/1/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 18 23.01.2024 [25/1/2024]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ 24.01.2024 ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [23/1/2024]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ 24.01.2024 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β' ΓΥΡΟΥΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K12 Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27, 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K14 Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27.01.2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K10 - Α ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28.01.2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K10 - Β ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28.01.2024 [23/1/2024]
ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΄ ΟΜΙΛΟΥ Β ΄ ΓΥΡΟΥ 2023-2024 [23/1/2024]
ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΄ ΟΜΙΛΟΥ Β ΄ ΓΥΡΟΥ 2023-2024 [23/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης 24/1/2024 [23/1/2024]
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΑΓΩΝΑ 24.01.2024 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ. - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ [22/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ. - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 24.01.2024 [22/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24.01.2024 [22/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 24.01.2024 [22/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 24.01.2024 [22/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 24.01.2024 [22/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 24.01.2024 [22/1/2024]
Προγραμματισμός αγώνων από αναβολή [21/1/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 17 17.01.2024 [19/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 20-21/1/2024 [19/1/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 21.01.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ [19/1/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 21.01.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄- Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ [19/1/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΑ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 15 02.01.2024 ΚΑΙ 16 09.01.2024 [16/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης 17/1/2024 [16/1/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 14.01.2024 [12/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 17.01.2024 [12/1/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 14.01.2024 [12/1/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ - Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ 17.01.2024 [12/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14/1/2024 [12/1/2024]
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ [11/1/2024]
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ 2023-2024 [9/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων της Κυριακής 7/1/2024 [5/1/2024]
Διαιτητές 3/1/2024 [3/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββάτου 30/12/2023 [29/12/2023]
30.12.2023 ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 26ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ [27/12/2023]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ 11ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ - Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β ΄ ΟΜΙΛΟΥ [27/12/2023]
Οι διαιτητές των αγώνων 23 & 27/12/2023 [22/12/2023]
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 22.12.2023 [22/12/2023]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 23.12.2023, 27.12.2023, 30.12.2023, 03.01 (ορθή επανάληψη) [21/12/2023]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ων ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ 23.12.2023 ΚΑΙ 2ων ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ 03.01.2024 ΚΥΠΕΛΛΟΥ [21/12/2023]
07.01.2024 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΟΜΙΛΟΥ [20/12/2023]
07.01.2024 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α ΟΜΙΛΟΥ [20/12/2023]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 13ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 30.12.2023 Α ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ [20/12/2023]
20.12.2023 ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Ε ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ [19/12/2023]
Ορισμός διαιτητών 5ης φάσης κυπέλλου [19/12/2023]
2η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Κ-15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 19.12.2023 [15/12/2023]
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 16 ΚΑΙ 17 Δεκεμβριου. [14/12/2023]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 14 12.12.2023 [14/12/2023]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ 17.12.2023 [13/12/2023]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 17.12.2023 [13/12/2023]
17.12.2023 ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ 22ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ [13/12/2023]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 16.12.2023 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ. - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ [13/12/2023]
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 13.12.2023 [13/12/2023]
1η προπόνηση προεπιλογής Μικτής Γυναικών Κ-15 Ε.Π.Σ.Δράμας [12/12/2023]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 13.12.2023 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ-Μ.Α.ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ [12/12/2023]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 13 05.12.2023 [8/12/2023]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 9-10/12/2023 [8/12/2023]
13.12.2023 ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Ε ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ [7/12/2023]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α & Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12 09, 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 [6/12/2023]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 09.12.2023 [6/12/2023]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Α ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 09.12.2023 [6/12/2023]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΄ ΟΜΙΛΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 10.12.2023 [6/12/2023]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α ΄ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 10.12.2023 [6/12/2023]
1η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΡΙΩΝ 12.12.2023 [5/12/2023]
Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης 6/12/203 [5/12/2023]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΑΓΩΝΑ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 06.12.2023 [5/12/2023]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ Β ΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΑΓΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 23.12.2023 [5/12/2023]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΑΓΩΝΑ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 23.12.2023 [5/12/2023]