Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (10η)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ0 - 3ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11η)
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑΓ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α 27
0
45-12
9-0-0
24-7
5-0-0
21-5
4-0-0
02. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 24
0
29-13
8-0-1
14-4
4-0-0
15-9
4-0-1
03. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 18
0
37-15
6-0-2
13-7
3-0-1
24-8
3-0-1
04. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 18
0
35-16
6-0-3
22-3
4-0-0
13-13
2-0-3
05. ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 15
0
18-12
5-0-3
12-9
3-0-2
6-3
2-0-1
06. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12
0
18-16
4-0-3
9-2
2-0-0
9-14
2-0-3
07. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ 12
0
21-21
4-0-5
8-8
2-0-3
13-13
2-0-2
08. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6
0
14-14
2-0-4
9-10
1-0-2
5-4
1-0-2
09. Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β 6
0
17-29
2-0-5
10-17
1-0-3
7-12
1-0-2
10. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 6
0
10-35
2-0-6
8-16
2-0-2
2-19
0-0-4
11. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 3
0
9-35
1-0-7
7-13
1-0-3
2-22
0-0-4
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 0
0
1-36
0-0-10
1-21
0-0-5
0-15
0-0-5

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 - 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α 6 - 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 - 2 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 6 - 2 Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ 2 - 4 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α 4 - 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 - 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 3 - 7 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 - 2 Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 5 - 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 - 5 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 - 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ 0 - 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β 3 - 0 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 - 9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α 5 - 1 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 0 - 3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 3 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ 2 - 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 5 - 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β 1 - 7 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1 - 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ 1 - 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 - 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α 3 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 - 3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 4 - 3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β 2 - 5 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 0 - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 3 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 - 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 - 3 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 4 - 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 - 6 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α
Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β 4 - 5 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8 - 0 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ 3 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 - 0 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 3 Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 - 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 - 0 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α 6 - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 - 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Γ.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ