Menu
Βρέθηκαν 540 εγγραφές.

Ημερομηνίες εγγραφών - μετεγγραφών αγωνιστικής περιόδου 2024-25 [19/6/2024]
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ Κ-14 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΙ Κ-12 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ [18/6/2024]
Επανεκλογή Χατζησαρόγλου στη προεδρία της ΕΠΣ Δράμας [17/6/2024]
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ [17/6/2024]
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ [13/6/2024]
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ε.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ - ΟΦΕΙΛΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ [13/6/2024]
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ [10/6/2024]
ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑ - ΜΕΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ Γ.Σ. ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 16.06.2024 [5/6/2024]
8ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ «Γ.ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ» [27/5/2024]
ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ 2023-2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ [21/5/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 8ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ. ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 25.05.2024 [15/5/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων υποδομών του Σαββάτου 18/5/2024 [15/5/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 32 01.05.2024 [10/5/2024]
ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ Κ-12 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 [9/5/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων υποδομών 9 & 15/5/2024 [9/5/2024]
ΣΥΓΚΛΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ Γ.Σ. ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 16.06.2024 [1/5/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ-14 , Κ-12 09.05.2024 ΚΑΙ 15.05.2024 [30/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 27-28/4 & 8/5/2024 [26/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ-14 , Κ-12 29, 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ 08 ΜΑΪΟΥ 2024 [25/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ Κ-14 (1-6), Κ-12 (7-12) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ [24/4/2024]
Ορισμοί αγώνων υποδομών 24 και 27/4/2024 [23/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ-14 , Κ-12 24, 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 [22/4/2024]
ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΡΑΖ Ο ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ [21/4/2024]
ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ου ΟΜΙΛΟΥ ΣΤΗ ΔΟΞΑ 2016 [21/4/2024]
ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2023-2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ [21/4/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 31 16.04.2024 [19/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 20-21/4/2024 [19/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18, 20, 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 [16/4/2024]
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 21.04.2024 [16/4/2024]
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 20.04.2024 [16/4/2024]
Απονομή κυπέλλου πρωταθλητή στον ΠΑΟΠ Ν.Αμισού [16/4/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 30 09.04.2024 [12/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 13,14,17 και 18 /4/2024 [12/4/2024]
ΕΠΙΚΥΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΄ Β ΄ ΟΜΙΛΩΝ 2023-2024 [12/4/2024]
ΕΠΙΚΥΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 ΚΑΙ Κ-12 Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [12/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α΄, Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12 (13,14,17,18/4) [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-12 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 7-12 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-12 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 1-6 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-14 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 7-12 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-14 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 1-6 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 13.04.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ [11/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 13.04.2024 [11/4/2024]
Δελτίο τύπου της ΕΠΣ Δράμας [10/4/2024]
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 14.04.2024 [10/4/2024]
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ Α ΄ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΑΣ [5/4/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ ΔΡΑΜΑΣ 29 02.04.2024 [5/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 6-7/4/2024 [5/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 06, 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 [3/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 06.04.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ [3/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 07.04.2024 Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ [3/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 07.04.2024 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ [3/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 30-31/3/2024 [29/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΑ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 27 20.03.2024 ΚΑΙ 28 27.03.2024 [28/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 31.03.2024 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ [28/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 31.03.2024 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [28/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 30, 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [28/3/2024]
5η αγωνιστική ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ15 [28/3/2024]
Κυπέλλούχος η Δόξα Βώλακα [24/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 23-24/3/2024 [22/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 22, 23, 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [21/3/2024]
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 23.03.2024 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ. - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ [20/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 16,17 και 21/3/2024 [15/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 26 12.03.2024 [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21ΗΣ ΚΑΙ 22ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α ΄ ΟΜΙΛΟΥ [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21ΗΣ ΚΑΙ 22ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΟΜΙΛΟΥ [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 24ΗΣ, 25ΗΣ, 26ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Α ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2023-2024 [13/3/2024]
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 2023-2024 [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15, 16, 17 , 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [13/3/2024]
2ο τουρνουά Πρωταθλήματος Κ8 της Ε.Π.Σ.Δράμας [10/3/2024]
Πραγματοποιήθηκε η κοπή της Βασιλόπιτας [9/3/2024]
Αναβολή αγώνων υποδομών Σαββάτου 9/3/2024 [9/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 24 05.03.2024 [8/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 9-10 & 12/3/2024 [8/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Κ-14 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ 09.03.2024 [8/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10, Κ-8 09, 10, 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΓΩΝΑ 10.03.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ [7/3/2024]
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-8 10.03.2024 [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΓΩΝΑ 09.03.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΙΦΥΤΟΥ [7/3/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Κ-10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Β ΄ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 10.03.2024 [7/3/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Κ-10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Β ΄ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 10.03.2024 [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 10.03.2024 Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 10.03.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ [7/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-8 10.03.2024 [4/3/2024]
Αναβολή όλων των αγώνων υποδομών του Σαββάτου 2/3/2024 [2/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 2,3,6/3/2024 [1/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 23 27.02.2024 [29/2/2024]
5η αγωνιστική ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14,Κ-16 Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ [29/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10, 01, 02, 03, 06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [28/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 03.03.2024 [28/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 24-25/2/2024 [23/2/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΑ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 21 13.02.2024 ΚΑΙ 22 20.02.2024 [23/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Κ-10 25.02.2024 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ [23/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΄ Β ΄ ΟΜΙΛΩΝ - ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 24, 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [22/2/2024]
Με νίκες προχώρησαν οι μικτές της ΕΠΣ Δράμας [22/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ 24.02.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ [22/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ 25.02.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ. [22/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 17-18/2/2024 [16/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17, 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 [14/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 18.02.2024 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ -ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ. [14/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 18.02.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ [14/2/2024]